Středa 21.04.2021Noví uživatelé:

simsik12
petr
Figo
tomas

Naposled přihlášení:

simsik12
Míla
petr
Figo

Nové kluby:

SK Přerov
TJ Lokomotiva
Slovan Bohnice
TTC Praha - klub stolního tenisu

Magazín eKamarád

MF SOFT

Míla Fuček

Osídlení


Spolupráce

Chcete i vy spolupracovat na rozvoji tohoto portálu? Některé jeho sekce k tomu přímo vybízejí. Máte-li znalosti z historie stolního tenisu nebo materiály, z kterých by se dala tato historie čerpat, můžete s nimi přispět do Zlaté knihy stolního tenisu. Ta bude doplňována postupně z materiálů, které mám z doby, kdy jsem s jedním kamarádem v dobách studenstkých chtěl napsat zlatou knihu stolního tenisu, dále z materiálů, na které narazím a v neposlední řadě tím, co přispějí návštěvníci tohoto portálu.

Portál o stolním tenisu má i svůj magazín, do kterého můžete přispívat články s tématikou stolního tenisu. Hledáme dopisovatele, kterým nebude vadit, že jde o amatérský portál, a že příspěvky nejsou honorovány. O čem můžete psát, vyplývá z rubrik, které magazín má. Máte-li další zajímavý nápad, není problém rubriky rozšířit.

Samozřejmě neodmítneme ani finanční dary, protože provoz tohoto portálu není zadarmo. Můžeme za ně nabídnout reklamu na tomto portálu, ale i na dalších portálech, které jsou zařazeny v portfóliu ICOK (sdružení dětí a mládeže), s kterým spolupracujeme. ICOK, jako občanské sdružení může také dar zaštítit tak, že bude možno jej uplatnit ze základu daně.

Pomoct můžete i s doplňováním dalších údajů na portálu, jako jsou kluby stolního tenisu, kempy stolního tenisu, veřejné herny stolního tenisu a prodejci. Prodejci si mohou například za příplatek zajistit lepší pozici v seznamu.

Přispět můžete i novými nápady, co by se dalo na portálu vylepšit. Podněty můžete sdělit přes některý z kontaktů, uvedený v sekci kontakty.


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.


Právě přihlášeno: 0
Poslední diskuse: 01.02.09 20.09
Poslední inzerát: 17.01.12 14.21

Nejčtennější články

Portál Pinkponk.CZ

Svět pinkponku

Soutěž portálu Pinkponk.CZ

Kemp v Sadské

Pár tipů